Moravskoslezský kraj
Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje
Poslední novinky
Brigáda léto 2019
18.06.2019

Výzva 82 IROP
15.01.2018

Slavnostní otevření nových pobytových služeb
06.06.2016

zobrazit více
Rychlý kontakt

SAGAPO
příspěvková organizace
Uhlířská 2
Bruntál 792 01

email: info@sagapo.cz
t
elefon: +420554773010

FACEBOOK

Rehabilitace- plavání CHB Br

     

Díky poskytnutí dotace z rozpočtu Města Bruntál ve výši 11.200,- Kč v rámci Návazné aktivity v sociální oblasti a činnosti v oblasti sociální prevence mohou uživatelé služby chráněné bydlení Sagapo, p.o. využívat pohybovou terapii – plavání.

Cílem tohoto projektu je aktivizace uživatelů v oblasti rozvoje základních plaveckých dovedností, rozvoje motorických dovedností s atributem rehabilitační práce (uvolnění napětí svalů, aktivizace jednotlivých svalových skupin) zvýšení fyzické kondice a pohyblivosti a dále pak zlepšení psychického stavu osob, odstranění strachu z vody, dokonalé seznámení s vodním prostředím, metodou hry a pozitivní motivace při veškeré pohybové činnosti.
Při pobytu v bruntálském wellness centru naše uživatele již někteří návštěvníci a personál znají a vznikají tak příjemné vztahy se snahou pomoci při přesunech do bazénu nebo vířivky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace