Den otevřených dveří

06. 10. 2023 v 9:00 hodin
Loučení s létem
S radostí vám oznamujeme, že další rok je za námi a přichází čas na naši tradiční událost - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ – Loučení s létem. Můžete se těšit na den nových zážitků a překvapení, který se uskuteční dne 6. října 2023 od 9:00 v Sociálně terapeutických dílnách.
Tento rok se nám podařilo naplánovat již čtvrtý ročník této akce, díky aktivní účasti příslušníků Integrovaného záchranného systému, včetně ukázek od Policie ČR, Hasičů ze Světlé Hory a Armády ČR. Kterým tímto DĚKUJEME.
S potěšením očekáváme návštěvu žáků z 1. Základní školy Bruntál a Základní školy pro tělesně postižené z Opavy, které pozvali naši uživatelé Sociálně terapeutických dílen. Hlavním cílem této akce je vytvořit přirozené spojení a umožnit seznámení všech účastníků, aby si navzájem lépe porozuměli a poznali svět z různých úhlů pohledu.
Samozřejmě, je tato akce otevřena pro všechny! Ať už máte jakékoliv otázky týkající se naší služby, nebo si jen přejete prohlédnout naše dílny, rádi vás u nás uvítáme.
Rádi bychom také vyjádřili upřímné poděkování Horským lázním Karlova Studánka, jejichž štědrý dar nám umožnil realizaci této akce.
Těšíme se na setkání s vámi!
top