Nordic Walking Tour 2019 a neuvěřitelných 27.500 Kč pro Sagapo

27. 07. 2019 v 13:14 hodin
V sobotu 27.7.2019 proběhl v Karlové Studánce již 5. ročník této skvělé sportovně charitativní akce a my jsme mohli být u toho. Celá tour je dílem zaměstnanců Horských lázní Karlova Studánka, kteří pro všechny sportovce letos připravili tři krásné trasy různých obtížností: Pěti kilometrovou Pohádkovou trasu, 12 kilometrů dlouhou trasu Z lázní tam a zpět a do třetice pro skutečné milovníky turistiky 25 kilometrovou trasu Ze Studánky pod Zámecký vrch a zpět. Naše „Sagapácká“ devíti členná skupina uživatelů a pracovníků vyrazila na okruh nejkratší. Pochod jesenickou přírodou jsme si všichni moc užili, počasí bylo jako na objednávku a po celou dobu panovala dobrá nálada.
Horské lázně Karlova Studánka se rozhodly, již po páté, výtěžek z akce věnovat uživatelům našich dílen. A tak jsme mohli večer z rukou pana ředitele Jana Poštulky převzít ŠEK NA NEUVĚŘITELNÝCH 27.500 Kč. Byla to pro nás překvapující částka. Vděčíme za ní rekordnímu počtu návštěvníků, štědrým sponzorům, ale hlavně obětavému a pracovitému týmu Horských lázní. Jsme nadšení a upřímně vděční, darované peníze budou použity na podporu uživatelů Sociálně terapeutických dílen.
Třešničkou na dortu pak byla tombola, kdy 8 z našich devíti účastníků vyhráli krásné ceny. Horské lázně Karlova Studánka rozdávají už pět let našim dílnám obrovskou radost!
top