Nové koloběžky v Sagapo - napsali o nás, veliké díky!

13. 06. 2024 v 14:44 hodin
S dovolením sdílíme krásný FB příspěvek pana Patrika Krečmera, který věnoval svůj čas, energii a finanční podporu pro dobrou věc. Pořídil a daroval tři koloběžky pro naše aktivní sportovní nadšence :-) a jak píše, má i další plány :-)

"RAIN MAN story XII - NEUVĚŘITELNÉ !!!❤️❤️❤️ - ani vám nemůžu plně popsat moje současné pocity 🥲 Tolik upřímné radosti a kamarádského ducha ... 😍 Dnes jsem předal první tři 🛴🛴🛴 do SAGAPO (Bruntál, Rýmařov, Horni Benešov). Nemám slov - nejde to 🫣 Tolik krásných dárků a obrázků jsem dostal. 🌞 Něco si nechám na zítra 😜❤️🛴🛴🛴🛴🛴🛴🛴🛴🛴🛴"

"RAIN MAN story XIII - "KAŽDÝ MĚSÍC DALŠÍ KOLOBĚŽKA!" - ... a přikládám pod kotlem a rozjíždím vlak na vyšší rychlost, kdo chce přistoupit, stále může 🤭🛴🚂🚃🚃🚃 ... Rozhodl jsem se a včera "speciálním kamarádům" slíbil, že ty další koloběžky pořídím 🛴🛴🛴🛴🛴🛴🛴 ať těm včerejším 🛴🛴🛴 není smutno 🥲.
A tady je šance i pro vás, jestli chcete do 🚂 (Dejme šanci každému - to je koloběžka) přistoupit. Už mi pár "dobrých dušiček" psalo, že chtějí anonymně přispět. Tady na FB nebudu zvěřejňovat čísla, ceny apod. Napište mi ✍🏿 Děkuji předem i za kamarády. ❤️🩷🧡💛💚🩵💙💜🤍🤎
PS: Koloběžky si nijak neupisuju nebo nezahrnuji do podnikání, prostě si ji koupím domů a předám v SAGAPO."
top