ŠIKOVNÉ RUCE 2024

31. 05. 2024 v 9:00 hodin
ŠIKOVNÉ RUCE 2024
Už se nemůžeme dočkat, až Vás přivítáme na naší akci plné zábavy a soutěžení! Šikovné ruce 2024 jsou opět tu. Když dorazíte na ulici Uhlířská 2, 792 01 Bruntál, nezapomeňte zaparkovat před Sociálně terapeutickými dílnami na vymezených parkovacích místech.

Jsou vyhlášeny 4 kategorie soutěží. Není podmínkou, ať dokážete zajistit 4 soutěžící do všech těchto kategorií, tzn., že se nic neděje, když přihlásíte za službu například dva soutěžící, protože chápeme, že né všechny kategorie Vám budou vyhovovat. Ale nebojte, sestavu týmu necháváme zcela na Vás! Neváhejte se obrátit na kontakt: helena.balintova@sagapo.cz, nebo tel.: 733 164 826.

Ráno začneme ve velkém stylu - soutěž Šikovné ruce odstartuje v 9:00 zahájením. Prosím, dorazte na místo nejpozději v 08:30 na prostor pro drobnou organizaci.

Samotná soutěž proběhne od 09:30 do 11:30. Soutěžící budou mít k dispozici prostor na občerstvení a jiné potřeby, takže se nemusíte bát, že byste zůstali hladoví.

Po soutěži se můžete těšit na drobné občerstvení. Pokud má někdo z Vás jiné požadavky, dejte nám prosím vědět předem a rádi to pro Vás zajistíme (bezlepková dieta, apod.). Budova je plně bezbariérová, takže se nemusíte bát žádných překážek.

Posezení bude venku, takže si nezapomeňte vzít vhodné oblečení. Ale pokud by nás zradilo počasí, přesuneme se do vnitřních prostor. A co by to bylo za akci bez překvapení? Máme pro Vás a soutěžící připravený volný program plný zábavy. Stačí si vzít pohodlné oblečení a dobrou náladu! Ukončení akce plánujeme okolo 15:00.
top